Susan Pres, 1992 yılında Cem Tüzel tarafından kurulan ve sıhhi tesisat malzemeleri üretimi alanında faaliyet gösteren, sektöründe öncü firmalardan biridir.

Kuruluşundan bu yana alanındaki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden ve ürünlerine yansıtan firmamız, sıhhi tesisat malzemelerinin tasarımı ,üretimi ve satışı faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Bu marka adında; Klasik evye bataryaları, banyo bataryaları, aç/kapa mix bataryaları, uzun kısa çamaşır muslukları, aplike bataryalar, fotoselli lavabo bataryaları, valfler, taharet ve pisuvar muslukları, radyatör vanaları, uzatmalar, düz rekorlar, flatörler, sıhhi tesisat malzemeleri ile ilgili 120 çeşit ürünü, 2000m2 alanda kurulmuş fabrikasında üretmekte olup, toplam 400 çeşit ürünü ile ilk günkü gibi müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri gereksinimleri karşılayacak ürünleri tasarlayıp ürettiğimiz gibi ayrıca müşterilerin kendisine özgü tasarımlarını da üretmekteyiz. Susan Pres, ISO 9001:2000 ve TSE EN 817 ve 200 Kalite Sistemi Belgesine sahip ve ürünleri 5 yıl garantilidir. Firmamız, düzenli olarak sektöründe uluslararası fuarlara katılarak dünyadaki gelişmelere göre musluk üretiminde en ileri teknolojiyi kullanmaktadır.

Çalışma prensibimiz karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti ve ürünlerini en uygun fiyata sunmak üzerine kurulmuştur.


Vizyonumuz;

Banyo ve evye bataryaları ile tesisat malzemeleri alanında, üretimimiz ve pazarlama stratejilerimiz ile ilgili ulusal ve uluslar arası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir, hizmette devamlılık anlayışımız ile bir model olmak.


Misyonumuz;

Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış personelimiz ile en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde kaliteli ve verimli olarak karşılamak.

Stratejilerimiz;

• Batarya, sıhhi tesisat ve yan mamulleri alanında gelişmeyi ve kurumumuzun öncü rolünü sürdürmek.
• Ürünlerimizi uluslar arası standartta üreterek, sektörün sağlayabildiği en kısa sürede teslim edebilmek.
• Ulusal Standartlar Kurumu olan TSE ile kurumumuz işbirliğini artırmak ve bu alanda uluslar arası platformda bölgemizin öncüsü durumuna gelebilmek.


Değerlerimiz;

Etik kurallara uygunluk; tüm hizmetlerde, etik kuralların geçerliliğini titizlikle gözetilmesi.
İnsancıllık; İnsan yaşamı ve mutluluğunun her şeyden önemli sayılması.
Güvenilirlik; Kurum çalışanlarımızın, sözlerinde ve davranışlarında doğruluktan ayrılmaması
Ekip çalışması; Birbirini yürekten tamamlayan, katılımcı ve yaratıcı üyelerden oluşan ekipler kurmak.
Çevreye saygı; Üretimimizin her prosesinde, fiziksel, biyolojik ve sosyo-kültürel alanlardan oluşan çevrenin korunmasını ahlaki ve sosyal sorumluluğumuz olarak kabul etmek.